Czujni sąsiedzi powstrzymali dwójkę złodziei. Mieszkańcy informują, że zatrzymania dokonała straż sąsiedzka z Łaz i Magdalenki.
W Łazach sprawdziło się powiedzenie, że nie ma lepszego monitoringu niż czujny sąsiad. Jak podają mieszkańcy zatrzymania złodziei na gorącym uczynku dokonał patrol tzw. "straży sąsiedzkiej". W dniu 30 grudnia mężczyźni zauważyli podejrzane osoby, które pod nieobecność domowników na jednej z posesji w Łazach dokonywały kradzieży.
- Do zaparkowanej toyoty przenosili stemple budowlane. Kobieta i mężczyzna na widok mężczyzn zaczęli uciekać jednak po chwili kobieta została przez nich ujęta. Na miejsce wezwano policyjny patrol z komisariatu w Lesznowoli. Funkcjonariusze zatrzymali następnie wskazanego przez interweniujących mieszkańców mężczyznę – relacjonuje rzecznik piaseczyńskiej policji nadkom. Jarosław Sawicki. Złodzieje trafili do policyjnej celi. Zabezpieczono również ich samochód w którym ujawniono łącznie 12 stempli o wartość ponad 1 200 złotych. Zarówno 51- letnia kobieta jak i 42- letni mężczyzna usłyszeli już zarzuty karne. Dotyczą one kradzieży oraz usiłowania kradzieży.
Sąsiedzi udaremnili kradzież
- przeglad.jferlian
- 02.01.2020 10:32

Autor: fot. kpp piaseczno
Data dodania:
02.01.2020 10:32
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi

Napisz komentarz
Komentarze