Policjanci użyli broni podczas pościgu za bandytami, którzy napadli na właściciela kantoru w Nadarzynie koło Warszawy. Jeden z napastników został ranny.
W Nadarzynie dwaj mężczyźni staranowali swoim samochodem auto właściciela kantoru, zabrali mu torbę z pieniędzmi i odjechali. W okolicach Wólki Kosowskiej uciekających przestępców próbowali zatrzymać policjanci z pionu kryminalnego Komendy Stołecznej. Brak reakcji uciekinierów skończył się użyciem broni. Jak podaje RMF FM, jeden z uciekających został ranny. Ostatecznie zatrzymanie bandytów ułatwiły... korki, które uniemożliwiły im dalszą ucieczkę.
Napad, pościg i strzały
- przeglad.jferlian
- 04.12.2019 14:28

Data dodania:
04.12.2019 14:28
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi

Napisz komentarz
Komentarze