W piątek o godzinie 18.00 odbędzie się kolejny spot motoryzacyjny, organizowany przez Nowa Iwiczna Classic Car.
– Zapraszamy na jeden z ostatnich spotów w tym sezonie. Podczas Spotkania Motoryzacji Klasycznej odbędzie się również wystawa sprzętu audio z PRL-u. Zapraszamy to tego, by w dobrym towarzystwie i fajnej atmosferze spędzić piątkowy wieczór – informują organizatorzy.
Spot organizowany jest na parkingu koło szkoły w Nowej Iwicznej, obok skateparku. Zapraszamy każdego kto choć trochę lubi klasyczne auta. Do Nowej Iwicznej zjeżdżają właściciele polskiej produkcji, zarówno FSO jak i FSM, ale również posiadacze amerykańskich krążowników. Jest co oglądać!
IX Spot w Nowej Iwicznej
- przeglad.jgrela
- 19.09.2018 04:00

Data dodania:
19.09.2018 04:00
Reklama
Reklama
Reklama
KATALOG FIRM
- Budownictwo, dom i ogród
- Finanse
- Gastronomia i catering
- Kultura i Sztuka
- Komunikacja i Transport
- Komputery i Internet
- Zdrowie
- Agencje marketingowe & Reklama
- Motoryzacja
- Salony kosmetyczne, fryzjer
- Edukacja - przedszkola, szkoły, zajęcia dodatkowe
- Hotelarstwo - noclegi, sale, przyjęcia
- Sport & rekreacja
- Turystyka
- Media lokalne
- Galerie Handlowe
- Usługi

Napisz komentarz
Komentarze