Sobota, 10 stycznia
W sobotę nastąpi wyraźne ochłodzenie. Temperatura maksymalna wyniesie około –9,3°C, a minimalna spadnie do –14,5°C. Odczuwalnie będzie jeszcze zimniej – nawet do –16,8°C. Prognozowane są przelotne opady śniegu, których suma może osiągnąć 1,5 mm. Niebo będzie częściowo zachmurzone, a widoczność spadnie do około 3 km.
Utrudnieniem może być także wiatr, który osiągnie średnią prędkość 10,8 km/h, z porywami do 22,7 km/h. Takie warunki mogą być szczególnie niebezpieczne dla kierowców – na drogach mogą tworzyć się zaspy, oblodzenia i zamarznięte koleiny.
Niedziela, 11 stycznia
W niedzielę nie należy spodziewać się wyraźnej poprawy pogody. Temperatura maksymalna wzrośnie nieznacznie, do około –5,2°C, a minimalna wyniesie –9,7°C. Temperatura odczuwalna sięgnie nawet –11,6°C. Ponownie możliwe są opady śniegu, miejscami bardziej intensywne – do 2,9 mm w ciągu doby. Zachmurzenie pozostanie duże, a widoczność może sięgać 6,5 km.
Wiatr o prędkości 12,2 km/h i porywach do 25,9 km/h spotęguje uczucie chłodu. Osoby wrażliwe na zmiany ciśnienia powinny przygotować się na możliwe dolegliwości, takie jak bóle głowy czy ospałość.
Podsumowanie
W Piasecznie zapowiada się typowo zimowy weekend z silnym mrozem, opadami śniegu i śliskimi nawierzchniami. Wychodząc z domu, warto ubrać się warstwowo, a kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność. Zmienność pogody może być duża, dlatego warto śledzić najnowsze komunikaty meteorologiczne.



![Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA] Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-skandal-w-policyjnych-koszarach-w-piasecznie-pijany-dowodca-mial-wykorzystac-policjantke-aktualiza-1767880530.jpg)

![Otwarcie skrzyżowania Okulickiego i Wojska Polskiego już w czwartek [WIDEO] Otwarcie skrzyżowania Okulickiego i Wojska Polskiego już w czwartek [WIDEO]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-w-czwartek-otwarcie-skrzyzowania-okulickiego-i-wojska-polskiego-1765860716.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze