W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o zdrowiu Polaków, otwarciu oddziału psychiatrycznego w szpitalu w Tworkach, gotowym moście w Osmolinie, wsparciu dla policji i PSP, bezpieczeństwie osób starszych, integracji kół gospodyń wiejskich oraz nagrodzie „Samorządowy Lider Przedsiębiorczości dla marszałka województwa.
Przeczytaj!
- Nowe linie autobusowe w Tarczynie
- Nowy odcinkowy pomiar prędkości już działa – gdzie należy zwolnić?
- Zakupy z psem? W Piasecznie pojawiły się specjalne wózki
- Nie odebrali śmieci od początku roku
- Pokazy ratownictwa nad stawem miejskim w Piasecznie [WIDEO]
- Nowy płatny parking przy Jana Pawła II. Gmina zleciła projekt

![Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA] Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-skandal-w-policyjnych-koszarach-w-piasecznie-pijany-dowodca-mial-wykorzystac-policjantke-aktualiza-1767880530.jpg)


















![Pokazy ratownictwa nad stawem miejskim w Piasecznie [WIDEO]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-pokazy-ratownictwa-nad-stawem-miejskim-w-piasecznie-1769011747.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze