Reklama

Święto pracowników socjalnych i 35-lecie OPS w Górze Kalwarii

W piątek w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii odbyła się uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Spotkanie miało w tym roku wyjątkowy charakter, ponieważ połączono je z obchodami 35-lecia działalności Ośrodka Pomocy Społecznej.
Święto pracowników socjalnych i 35-lecie OPS w Górze Kalwarii

Źródło: Facebook/Gmina Góra Kalwaria

Podczas wydarzenia Burmistrz Arkadiusz Strzyżewski, sekretarz gminy Piotr Walczak oraz wiceburmistrzowie Piotr Chmielewski i Mateusz Baj przekazali gratulacje dyrektor Kamili Korzeniewskiej i całemu zespołowi OPS. Podkreślali ich codzienny trud, empatię oraz zaangażowanie w pomoc mieszkańcom gminy. Słowa uznania do pracowników skierowali również Przewodnicząca Rady Miejskiej Teresa Jędral, a także dyrektorzy gminnych jednostek — Biblioteki Publicznej, Ośrodka Sportu i Rekreacji, Administracji Budynków Komunalnych oraz Ośrodka Kultury.

Fot. Facebook/Gmina Góra Kalwaria

Gratulacje i słowa uznania

Każdy z pracowników otrzymał list gratulacyjny i różę w dowód wdzięczności za codzienną służbę drugiemu człowiekowi. Wyróżnienia stanowiły symbol uznania za ich profesjonalizm, kreatywność oraz serce wkładane w rozwój lokalnej wspólnoty.

Zwieńczeniem uroczystości był koncert Moniki Pęksy z zespołu Air Band. Występ zakończył się utworem „We Are the Champions”.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii od lat aktywnie uczestniczy w życiu mieszkańców, wspierając ich w codziennych trudnościach i realizując liczne projekty społeczne.

Fot. Facebook/Gmina Góra Kalwaria
Fot. Facebook/Gmina Góra Kalwaria

Czytaj też:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze