Lubisz pomagać i chcesz zrobić coś dobrego dla swojej społeczności? Już we wtorek, 21 października o godz. 18:00, w KinoStrefie przy ul. ks. Z. Sajny 14 odbędzie się spotkanie dla wolontariuszy z terenu gminy Góra Kalwaria.
– Spotkanie jest otwarte dla wszystkich – zarówno dla obecnych wolontariuszy, jak i dla osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z wolontariatem - informują organizatorzy.
To doskonała okazja, by poznać innych zaangażowanych mieszkańców, wymienić się pomysłami oraz dowiedzieć się, w jaki sposób można włączyć się w lokalne inicjatywy. Podczas spotkania omówione zostaną aktualne projekty i potrzeby organizacji działających na rzecz społeczności.
Gminny wolontariat w Górze Kalwarii wystartował w marcu tego roku. Pomagać może każdy, bez względu na wiek.
Napisz komentarz
Komentarze