Policjanci z Lesznowoli zatrzymali 41-letniego mężczyznę i 28-letnią kobietę, którzy regularnie okradali jeden ze sklepów w Mysiadle. Para wpadła na gorącym uczynku, a szybko okazało się, że to nie był ich pierwszy raz.
Funkcjonariusze zostali wezwani do sklepu, gdzie doszło do kradzieży na kwotę około tysiąca złotych. Na miejscu ochroniarz wskazał podejrzanych, twierdząc, że wcześniej również byli sprawcami podobnych zdarzeń. Policyjne ustalenia potwierdziły, że kradzieże trwały od początku lipca, a wartość skradzionych towarów była znacznie wyższa niż początkowo zakładano.
Podczas sprawdzania tożsamości zatrzymanych wyszło na jaw, że kobieta była poszukiwana przez policję na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ. Miała do odbycia karę 120 dni więzienia. Dodatkowo badanie alkomatem wykazało u niej ponad 0,5 promila alkoholu.
Mężczyzna usłyszał już dwa zarzuty dotyczące kradzieży, natomiast kobieta – aż trzy zarzuty.
Napisz komentarz
Komentarze