22-latek prowadzący renault w pewnym momencie zjechał z drogi, wpadł do rowu i uderzył w słup telekomunikacyjny. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Badania alkomatem i narkotestem nie wykazały obecności alkoholu ani substancji odurzających.
Sprawa ma jednak dalszy ciąg. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że mężczyzna nie powinien w ogóle siadać za kierownicę – już w styczniu 2024 roku stracił prawo jazdy za przekroczenie limitu punktów karnych. Policjanci zatrzymali także dowód rejestracyjny pojazdu. Sprawa trafi do piaseczyńskiego sądu.
Policja przypomina, że zmęczony kierowca może być równie niebezpieczny jak nietrzeźwy. Osłabienie koncentracji i wydłużony czas reakcji dramatycznie zwiększają ryzyko wypadku.
Policja apeluje o rozwagę:
- zatrzymaj się i odpocznij,
- rób regularne przerwy, najlepiej co 2 godziny,
- nie przeceniaj swoich możliwości.



![Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA] Skandal w policyjnych koszarach w Piasecznie. Pijany dowódca miał wykorzystać policjantkę [AKTUALIZACJA]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-skandal-w-policyjnych-koszarach-w-piasecznie-pijany-dowodca-mial-wykorzystac-policjantke-aktualiza-1767880530.jpg)

![Otwarcie skrzyżowania Okulickiego i Wojska Polskiego już w czwartek [WIDEO] Otwarcie skrzyżowania Okulickiego i Wojska Polskiego już w czwartek [WIDEO]](https://static2.przegladpiaseczynski.pl/data/articles/sm-16x9-w-czwartek-otwarcie-skrzyzowania-okulickiego-i-wojska-polskiego-1765860716.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze