Utalentowani sportowcy pokazali ogromne umiejętności, rywalizując o medale. Duży sukces odnieśli gospodarze – reprezentanci drużyny Fighters Dojo Góra Kalwaria.
Miejscowy zespół wywalczył 3. miejsce w klasyfikacji drużynowej. Jego dorobek wyniósł 6 złotych medali, 8 srebrnych i 14 brązowych. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Lena Baranowska, Ksawery Szlązak, Amelia Narożniak, Dominika Macińska, Stanisław Budek oraz Dominik Bobrowski.
– Dzieciaki chcą się ruszać. Mamy wyjątkowo zaangażowanych trenerów, opiekunów i rodziców. Prawie co tydzień nasze kluby wracają z medalami i pucharamimistrzostw Mazowsza, Polski i Europy! Wszystko to oddolne inicjatywy, które wzięły się z pasji naszych liderów. Dziękujemy, życzymy wiele satysfakcji i zdobytych pucharów. Trzymam kciuki, aby Wasz zapał nigdy nie osłabł. Jesteście największym Skarbem Góry Kalwarii! Czasem wystarczy Wam nie przeszkadzać – napisał po zakończonym turnieju Arkadiusz Strzyżewski, Burmistrz Gminy Góra Kalwaria.
Napisz komentarz
Komentarze