Gassy. Prom walczy o przetrwanie
02.11.2022 16:27
242 wyświetleń
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Jak informuje Urząd Miasta i Gminy w Górze Kalwarii, w związku ze zmniejszeniem się ruchu pasażerskiego promem przez Wisłę oraz ze wzrostem cen paliwa potrzebnego do prowadzenia przewozów, właściciel promu kursującego w Gassach zwrócił się o wsparcie do burmistrza. – Prom stanowi niewątpliwą atrakcję turystyczną, szczególnie dla osób korzystających m.in. ze szlaków rowerowych, które znajdują się po obydwu stronach rzeki – przyznaje Piotr Chmielewski, rzecznik prasowy magistratu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze