Nowa filia szkoły w Józefosławiu już od września 2026 roku
17.02.2026 13:33
96 wyświetleń
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Gmina Piaseczno planuje uruchomić drugą siedzibę Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Józefosławiu. Ma to odciążyć obecną placówkę przed oddaniem nowej szkoły w Julianowie. Decyzja radnych zapadnie na sesji 18 lutego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze