Mandat na 8,5 tys. i 81 pkt. karnych
Mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego jechał z prędkością 171 km/h w obszarze zabudowanym. Policja zatrzymała go po serii niebezpiecznych manewrów. Dodatkowo okazało się, że sprawca nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdu.
W sobotę policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Piasecznie interweniowali na drodze krajowej nr 79, zatrzymując pojazd wzbudzający podejrzenia ze względu na liczne naruszenia zasad ruchu. Funkcjonariusze poruszali się nieoznakowanym radiowozem i zwrócili uwagę na kierowcę, który nie przestrzegał kilku podstawowych przepisów – jechał zbyt szybko oraz wykonywał niedozwolone manewry, takie jak wyprzedzanie na przejściach dla pieszych, ignorowanie oznaczeń pionowych i poziomych oraz przekraczanie linii podwójnej ciągłej. Wszystko działo się w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.
Napisz komentarz
Komentarze