Minister sportu odwiedził Prażmów
21.10.2025 14:01
11 wyświetleń
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Na boisku przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Prażmowie odbyła się konferencja prasowa z udziałem Ministra Sportu i Turystyki Jakuba Rutnickiego. W spotkaniu uczestniczyli także wójt gminy Michał Kmiecik oraz ambasadorzy programu Aktywna Szkoła – Szymon Marciniak i Sławomir Szmal.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze