Piaseczno: Otwarcie psiego wybiegu w parku miejskim
16.10.2025 12:31
100 wyświetleń
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
16 października o godzinie 10:00 odbyło się uroczyste otwarcie wybiegu dla psów w parku miejskim w Piasecznie.
W wydarzeniu wzięli udział mieszkańcy, przedstawiciele gminy oraz miłośnicy zwierząt.
Pokaz psiego fitnessu poprowadziła behawiorystka i zoofizjoterapeutka Agnieszka Robakiewicz.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze