Fałszywe tablice i zakaz prowadzenia – kłopoty 42-latka z gminy Prażmów
19.09.2025 10:31
40 wyświetleń
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
42-letni motocyklista z gminy Prażmów wpadł podczas kontroli drogowej w Łosiu, gdy okazało się, że jeździ z fałszywą tablicą rejestracyjną i mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze