Szybka reakcja mieszkańca doprowadziła do zatrzymania 52-letniego pijanego kierowcy
11.08.2025 08:57
42 wyświetleń
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Do zdarzenia doszło na terenie gminy Tarczyn. Oficer dyżurny miejscowego komisariatu otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy poruszającym się po okolicy. Zgłaszający, będący jednocześnie świadkiem, zauważył niepokojący styl jazdy mężczyzny. Postanowił pojechać za nim, na bieżąco informując policję o jego położeniu.
Policjanci, którzy byli najbliżej wskazanego rejonu, zatrzymali samochód w miejscowości Kotorydz. Za kierownicą toyoty siedział 52-latek.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze