Udawała drzewo po kradzieży
13.05.2025 10:46
48 wyświetleń
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Pod koniec kwietnia 34-letnia kobieta udała się do sklepu z akcesoriami rowerowymi. Na miejscu upatrzyła kilka towarów, które zabrała ze sobą, nie płacąc za nie. Zachowanie kobiety od początku było podejrzane, a kamery uchwyciły jej czyn. Pracownicy niezwłocznie poinformowali policję o zajściu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze