Magdalenka. Kolekcjoner punktów karnych? Ponownie traci prawo jazdy
08.05.2023 09:48
336 wyświetleń
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Stare mądre przysłowie głosi, że "człowiek uczy się na własnych błędach". Ten kierujący niestety niczego się nie nauczył. Zaledwie pięć miesięcy temu odzyskał uprawnienia do kierowania pojazdami, które zostały mu odebrane za przekroczoną liczbę punktów. Teraz ponownie czeka go egzamin. W zaledwie chwilę uzbierał 26 punktów oraz 5000 złotych mandatu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze