Piaseczno wielopokoleniowe – kolejna debata gminy Piaseczno
24.03.2023 16:12
24 wyświetleń
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
O Piasecznie wielopokoleniowym będziemy rozmawiali na najbliższym spotkaniu, w ramach budowy strategii rozwoju gminy. O tym jak dedykować usługi do poszczególnych grup odbiorców, o tym co pokolenia piasecznian wniosły w historii do rozwoju gminy Piaseczno? O tym wszystkim rozmawiamy już w czwartek 30 marca o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszam online na fb/GminaPiaseczno i stacjonarnie do Urzędu Miasta i Gminy.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze