Marianka. Blisko 140 km/h w obszarze zabudowanym. Jest nagranie!
15.12.2022 09:26
642 wyświetleń
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
W miniony weekend warunki drogowe znacznie się pogorszyły z uwagi na intensywne opady śniegu. Mimo to 32-letni kierujący oplem postanowił gnać blisko 140 km/h, do tego w obszarze zabudowanym! Mężczyzna stracił prawo jazdy, zapłaci również mandat karny w wysokości 2500 złotych.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze