Przetarg na budowę CEM ogłoszony

0
549

W czwartek 14 kwietnia Gmina Piaseczno ogłosiła przetarg na sprawowanie funkcji Inwestora Zastępczego przy realizacji budowy CEM wraz z zagospodarowaniem terenu oraz uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie i dostarczeniem świadectwa charakterystyki energetycznej budynku.
Według Polskiej Normy z dnia 25 kwietnia 2000 roku inwestorem zastępczym jest jednostka organizacyjna działającą odpłatnie w imieniu zamawiającego i odpowiedzialna przed nim za organizację i koordynację działań wszystkich stron uczestniczących w procesie inwestycyjnym.
Przedmiotem zamówienia jest nadzór nad budową Centrum Edukacyjno-Multimedialnego, na które Piaseczno czeka od lat. Centrum znajdować będzie się na działce ograniczonej ulicami Jana Pawła II oraz Dworcową.
Według projektu budynek podzielony zostanie na trzy części powiązane układem komunikacyjnym. Pierwszą część stanowi trzykondygnacyjna szkoła podstawowa wraz z oddziałem przedszkolnym, pełną kuchnią i stołówką, zlokalizowana w centralnym i wschodnim skrzydle budynku. Szkoła Podstawowa ma przyjąć 816 uczniów. Drugą część stanowi jednokondygnacyjna sala sportowo-widowiskowa z zapleczem oraz antresolą przeznaczoną pod widownię na 216 miejsc siedzących, zlokalizowana w zachodnim skrzydle budynku. Trzecią część stanowi trzykondygnacyjne Centrum Multimedialne w zachodnim skrzydle budynku, w którym zlokalizowane zostaną m.in.: sala wykładowa, biblioteka oraz cześć komercyjna obiektu.
Budowa ma się zakończyć do 20 grudnia 2018 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię