Policja publikuje wizerunek osób dewastujących Park Zdrojowy

Policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie publikują wizerunek 11 młodych osób podejrzewanych o dokonanie w dniu 7 lipca tego roku zniszczenia mienia w Parku Zdrojowym. Z policyjnych ustaleń wynika, że z parku grupa udała się w kierunku Czarnowa. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji tych osób policja prosi o kontakt z komisariatem policji w Konstancinie-Jeziornie tel. 22 60 45 861.

 

Po godz. 2 w nocy jedenastoosobowa grupa młodych osób przeszła z przystani kajakowej do Parku Zdrojowego w centrum Konstancina- Jeziorny, demolując znajdujące się w parku miejsca przeznaczone dla dzieci.

– Niszczono dziecięce samochodziki i urządzenia z zabawkami. Wszystko to zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu miejskiego. Dotychczasowe działania nie doprowadziły funkcjonariuszy do sprawców tego aktu wandalizmu. Policjanci zdecydowali o ujawnieniu wizerunku tej grupy osób – informuje Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy piaseczyńskiej komendy.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ich identyfikacji prosimy o kontakt z komisariatem policji w Konstancinie- Jeziornie tel. 22 60 45 861.

– Apelujemy do osób podejrzewanych, by jak najszybciej osobiście zgłosiły się do komisariatu w Konstancinie- Jeziornie – mówi Sawicki.