Kolejne zmiany związane z zagrożeniem epidemiologicznym

0
325

Gmina Piaseczno od jutra wprowadza bezpłatne parkowanie w centrum miasta, PUK Piaseczno zawiesza obsługę interesantów w biurze, a ZTM zamyka Punkt Obsługi Pasażerów na dworcu PKP.

Dziś burmistrz Piaseczna Daniel Putkiewicz podjął decyzję, że od dnia 17 marca 2020 roku do odwołania zawieszone zostają opłaty i kontrole we wszystkich obszarach Strefy Płatnego Parkowania w Piasecznie.

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie poinformował, że z uwagi na absencje pracowników Punkt Obsługi Pasażerów w Piasecznie (na stacji PKP) zostanie zamknięty od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania. ZTM informuje jednocześnie, że najbliższe Punkty Obsługi Pasażerów znajdują się na: stacji Metro Centrum (punkt czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00 – 20:00) oraz stacji Metro Służew (punkt czynny jest od poniedziałku w godzinach: 07:00 – 20:00, oraz w sobotę w godzinach: 08:30 – 15:30).

Zarząd Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Piaseczno informuje, że w trosce o bezpieczeństwo zarówno pracowników Spółki, jak i klientów z dniem 16 marca 2020 r. zawiesza do odwołania bezpośrednią obsługę klientów w biurze Spółki przy ulicy Technicznej 6 w Piasecznie. Jednocześnie Zarząd PUK Piaseczno Sp. z o.o. informuje, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) funkcjonuje bez zakłóceń, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-18.00 (w soboty 9.00-17.00). Obsługa firm i mieszkańców będzie nadal prowadzona telefonicznie i za pośrednictwem poczty elektronicznej. W sprawach bieżących prosimy o kontakt na email:  lub