Aquapark startuje w ferie

0
249

Suntago Wodny Świat już 20 lutego przywita pierwszych gości. Tropikalny ogród, baseny, zjeżdżalnie i sauny czekają pod Mszczonowem.

Największy zadaszony park wodny Europy jest już gotowy. Położony na 20 ha Suntago Wodny Świat będzie podzielony na 3 strefy tematyczne. Jamango to strefa basenowa, w której znajdą się aż 32 zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 3 kilometrów. Strefa Relax to gigantyczny ogród tropikalny z basenem z wodą termalną, kilkoma basenami witalnymi , leżakami i barami. Saunaria to z kolei kilka rodzajów saun, grota solna i komnata śnieżna. To pierwszy etap inwestycji, która obejmie liczący w sumie 400 hektarów obszar we wsi Wręcza pod Mszczonowem. Oprócz parku wodnego, powstaną tam parki tematyczne, hotele, centrum konferencyjne i handlowe oraz biurowce.

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na stronie internetowej parku. Ceny biletów zaczynają się od 39 zł dla dzieci i 59 zł dla dorosłych. Park będzie otwarty przez 365 dni w roku – w tygodniu 10:00 – 22:00, w weekendy i święta 9:00 – 22:00. Zarówno w tygodniu jak i w weekend będzie możliwość zakupu biletu całodniowego, którego cena zaczyna się dla dzieci już od 79 zł , a dla dorosłych od 99 zł. Koszt biletu różni się w zależności od dnia tygodnia, wieku i wyboru stref. Strefa Jamango dostępna jest dla wszystkich, natomiast strefy Relax i Saunaria dostępne są wyłącznie dla osób powyżej 16 roku życia. Cena całodniowego biletu do wszystkich stref  dla osoby dorosłej zaczyna się już od 129 zł. Bilety można kupić na stronie www.parkofpoland.com.