Pracownik Produkcji w Laboratorium Soczewek Recepturowych

Opis

Hoya Lens Poland, wiodący producent najwyższej jakości soczewek okularowych, z siedzibą
w Piasecznie, zatrudni na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:
· obsługa urządzeń produkcyjnych i pomiarowych,
· przestrzeganie norm produkcyjnych i jakościowych,
· prowadzenie dokumentacji,
· współpraca z innymi działami produkcyjnymi w zakresie kontroli jakościowej i terminowej realizacji zamówień.
Nasze wymagania:
· gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
· spostrzegawczość i precyzja,
· chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
· oczekujemy osoby dokładnej o dużych umiejętnościach manualnych, odpowiedzialnej i zaangażowanej w swoją pracę.
To oferujemy:
· umowę o pracę bez pośredników,
· bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karta sportowa),
· dofinansowanie do posiłków,
· dofinansowanie do wypoczynku,
· szkolenia oraz szansę rozwoju zawodowego,
· pracę w profesjonalnym i miłym zespole w nowoczesnym laboratorium.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]

Podziel się

V Vlad
Piaseczno, mazowieckie
Wyślij wiadomość