Polonus zawiesza wszystkie kursy

0
2490

W związku z wprowadzanymi od 1 kwietnia obostrzeniami PKS Polonus zawiesza wszystkie lokalne kursy.

Zgodnie z nowymi rządowymi obostrzeniami dotychczasowe ograniczenia w transporcie publicznym (liczba pasażerów nie może przekraczać połowy miejsc siedzących) mają też obowiązywać przewoźników prywatnych.

– Uprzejmie informujemy, że z przyczyn ekonomicznych związanych ze zwiększonym zagrożeniem epidemiologicznym oraz w trosce o wzajemne bezpieczeństwo, z dniem 1.04.2020 r. zostaje czasowo zawieszona komunikacja lokalna realizowana przez bazy w Piasecznie i Nowym Dworze Mazowieckim – informuje w swoim komunikacie PKS Polonus.-
Sytuacja jest stale monitorowana i stosowne działania, uzależnione od zmieniającej się sytuacji, będą niezwłocznie podejmowane przez Zarząd Spółki. O wszelkich wprowadzanych zmianach będziemy na bieżąco Państwa informować. Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności – czytamy na stronie internetowej przewoźnika.

Nie będą więc realizowane żadne kursy na trasach relacji Grójec – Warszawa Metro Wilanowska oraz Góra kalwaria – Warszawa Metro Wilanowska.