Baseny nie ruszą w ten weekend

0
964

Zgodnie z rządowymi wytycznymi baseny mogą działać od soboty 6 czerwca. Te w najbliższej okolicy wystartują jednak nieco później.

Najwcześniej może zostać uruchomiony basen w Górze Kalwarii. Od poniedziałku 8 czerwca będzie można korzystać z siłowni w zespole basenowym w OSiR w Górze Kalwarii. Sam basen zostanie otwarty najprawdopodobniej 15 czerwca, jeśli do tego terminu uda się zakończyć  generalny remont zjeżdżalni.

Piaseczyński basen w GOSiR przy ul. Sikorskiego ma wystartować dopiero od lipca. Będzie za to czynny przez całe wakacje. Zwykle przerwa techniczna na wykonanie niezbędnych prac remontowych ma miejsce w sierpniu, ale w tym roku władze GOSiR zdecydowały o ich realizacji w czerwcu.

Basen w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie jest na razie zamknięty do odwołania. Nie jest na razie znany termin otwarcia basenu w Parku Kultury w Powsinie. Zamknięty pozostaje również uruchomiony tuż przed epidemią Suntago Wodny Świat we Wręczy koło Mszczonowa. W sobotę 6 czerwca za to otwierają się dla klientów Termy Mszczonów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię