Konstancin-Jeziorna. BMW wjechało w pieszych na chodniku. Policja publikuje nagranie ku przestrodze
04.08.2025 09:04
1474 wyświetleń
Drogi użytkowniku!
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.
Na początku maja 2025 roku w Konstancinie-Jeziornie doszło do groźnego wypadku, który dziś – po zakończeniu postępowania prokuratorskiego – ponownie trafia do opinii publicznej. Policja opublikowała nagranie z monitoringu, które pokazuje moment, w którym 24-letni kierowca BMW traci panowanie nad pojazdem i wjeżdża w dwójkę pieszych idących chodnikiem.
Źródło: KPP Piaseczno
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze