Gdzie jest wiadukt?

2
354

Otwarcie Karczunkowskiej miało nastąpić 24 grudnia, za 3 dni. Przejazd jednak tonie w błocie, a postęp prac w budowie wiaduktu naprawdę trudno zauważyć.
Przejazd zamknięto 20 sierpnia. To spore utrudnienie dla kierowców z Piaseczna, zwłaszcza kiedy co chwila zamykane są inne przejazdy w gminach Piaseczno i Lesznowola. W wakacje z przerażeniem patrzyliśmy na termin zamknięcia Karczunkowskiej, czyli 4 miesiące. Te właśnie mijają, a nowy termin otwarcia to luty.
– Na początku stycznia planujemy rozpoczęcie budowy obiektu. Wiadukt ma być gotowy w trzecim kwartale 2017 r., czyli w planowanym terminie zakończenia całej inwestycji. Obecnie na Karczunkowskiej wykonane zostały prace przygotowawcze do budowy wiaduktu – tłumaczy nam Karol Jakubowski, rzecznik prasowy PKP PLK S.A. – Przed rozpoczęciem najcięższych prac budowlanych na ulicy Karczunkowskiej stwierdzono konieczność wykonania dodatkowych robót z zakresu energetyki i kanalizacji. Wymagało to uzupełnienia projektów budowlanych i wpłynęło na zmianę terminu robót – dodaje.

2 KOMENTARZE

  1. Ściema, do 24 grudnia miał być otworzony tymczasowy przejazd. Zamknięto przejazd, zerwano nawierzchnię (bardzo utrudniając tam mieszkającym dojazd do posesji), nie wiadomo w jakim celu jak w starym śladzie nic nie było robione. Dojścia do peronów są takie że momentami trzeba brodzić po kostki w błocie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię