Fisz Emade Tworzywo zagra w Piasecznie na zakończenie wakacji

0
462

Bracia Waglewscy zagrają na terenie piaseczyńskiej kolejki. Fisz Emade Tworzywo to gwiazda koncertu na zakończenie wakacji.

Fisz i Emade to artystyczne pseudonimy braci Waglewskich. Bartek „Fisz” i Piotr „Emade” występują jako zespół muzyczny Tworzywo (lub Tworzywo Sztuczne). Utalentowani synowie Wojciecha Waglewskiego tworzą własną muzykę od blisko 20 lat. W tym czasie wydali 10 płyt. Najczęściej klasyfikowani są jako twórcy hip-hopowi, choć lubią sięgać po różne gatunki – rocka, jazz czy funk.

Chociaż trudno mi określić gatunek muzyki, którą dzisiaj tworzymy, to nie ma wątpliwości, że nie brzmiała by tak, a być może w ogóle nie było by nas na scenie muzycznej, gdyby nie hip hop lat 90. i muzyka takich grup jak Tribe Called Quest i BEASTIE BOYS – mówi Fisz.

Obecnie zespół przygotowuje się do wydania jesienią płyty „Ballady i protesty”, którą promuje opublikowany na początku czerwca singiel „Nie za miłe wiadomości”.

Na koncercie w Piasecznie, który odbędzie się w sobotę 29 sierpnia o godz. 19.30 na terenie kolejki wąskotorowej przy ul. Sienkiewicza 14 duet z pewnością zagra najbardziej znane piosenki ze swojego repertuaru, np. „Dwa ognie” , „Biegnij dalej sam, „Jestem w niebie” czy „Kręte drogi”. Być może artyści zaprezentują też jakiś materiał z nowej płyty.

Bilety w cenie 20 zł będą dostępne w sprzedaży online od 15 sierpnia.

Czytaj także: Co w sztuce piszczy? Kulturalny rozkład jazdy na sierpień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię