Zapłacisz kartą

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Płatności bezgotówkowe zawitały do Konstancina.

 

Od piątku 24 listopada mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mogą płacić w urzędzie gminy za pomocą kart płatniczych lub płatności mobilnych.

Gmina dołączyła do programu upowszechnienia płatności bezgotówkowych w administracji publicznej, który został uruchomiony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A. Urząd został wyposażony w terminale płatnicze POS oraz w usługę WebPOS Paybynet do płatności mobilnych. Tych ostatnich można dokonywać za pośrednictwem aplikacji BLIK i PeoPay. Klienci urzędu, którzy zdecydują się na płatność z wykorzystaniem terminala POS oraz WebPOS Paybynet, nie będą ponosić opłat za dokonanie transakcji.

Kartą zapłacimy w Urzędzie Stanu Cywilnego (wpłaty z tytułu opłaty skarbowej dotyczącej np. odpisu aktów stanu cywilnego, sporządzenia aktu małżeństwa i innych) oraz w Referacie Podatków, Opłat i Egzekucji Administracyjnej (między innymi z tytułu podatków lokalnych oraz opłaty skarbowej).

Z powodu dedykowanych właścicielom nieruchomości numerów rachunków bankowych, nie można w Urzędzie Miasta i Gminy przeprowadzać wpłat bezgotówkowych z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama