Zamknięta droga z Łosia do Piskórki

0
377

W związku z koniecznością położenia nowej nawierzchni na drodze powiatowej łączącej Łoś z Piskórką, przez tydzień kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Zmieni się też trasa i rozkład jazdy linii L17.

Obecnie na drodze trwają prace przygotowawcze. Od piątku 7 maja planowane jest zamknięcie ul. 6 Września w Łosiu w związku z koniecznością położenia nowej nawierzchni jezdni. Droga ma być zamknięta dla ruchu w godzinach od 8.00 do 18.00. Zamkniętą drogę między Łosiem a Piskórką kierowcy mogą objechać przez Bogatki, Grochową i Pęchery lub Prażmów, Wolę Prażmowską, Wągrodno i Jaroszową Wolę. Zamknięcie ma potrwać do 14 maja.

W związku z pracami zmieni się również trasa linii L17. Zmieniona trasa będzie obowiązywała tylko w kierunku krańca Zgoda. Nowa trasa: PRAŻMÓW: URZĄD GMINY – … – NOWY PRAŻMÓW: Główna – ŁOŚ: Prażmowska – BOGATKI: Królewska – PĘCHERY: DW722 – WÓLKA PĘCHERSKA: DW722 – JAZGARZEW: Główna – GOŁKÓW: Pułku IV Ułanów – … – PIASECZNO: ZGODA

Zawiesza się funkcjonowanie przystanku PISKÓRKA 03. Obowiązywać będzie specjalny rozkład jazdy dostępny na stronie www.wtp.waw.pl.

Czytaj także: Powiat zamyka ul. Masztową i Produkcyjną

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię