Wirtualny Flis Festiwal

0
480

W tym roku Flis Festiwal odbędzie się wirtualnie. Konstanciński Dom Kultury zaprasza też mieszkańców do udziału w konkursie fotograficznym związanym z Urzeczem.

Niestety w tym roku nie spotkamy się w Gassach nad Wisłą podczas Flis Festiwalu Jarmarku Kultury Urzecza. Jednak zachęcamy do spacerów i przejażdżek rowerowych po wyjątkowym nadwiślańskim Urzeczu. Konstanciński Dom Kultury zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Moje Urzecze”.

Sfotografujcie swoje ulubione miejsca nad Wisłą lub zróbcie sobie selfie na ich tle, pokażcie wszystkim najpiękniejsze zakątki Urzecza. Odkryjmy ten region na nowo. Opublikujcie swoje fotografie w komentarzach pod postem o konkursie na profilu facebookowym Konstancińskiego Domu Kultury (https://www.facebook.com/konstancinskidomkultury/videos/259333008554359/). Dzięki temu będziemy razem online. Do zobaczenia na Urzeczu. Zdjęcia, które dostaną najwięcej like’ów, zostaną zaprezentowane na wystawie podczas przyszłorocznego Jarmarku Kultury Urzecza. Dla laureatów także wyjątkowy upominek – najnowsze wydanie „Rocznika Nadwiślańskiego Urzecza”.

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na swojego Facebooka wszystkich fanów Urzecza na Flis Festiwal online. Przez cały tydzień (5-8 maja) będą tam publikowane różne ciekawostki. Nie zabraknie muzyki, odrobiny wyjątkowej historii regionu, przypomnimy sobie poprzednie edycje Jarmarku Kultury Urzecza, poznamy tradycyjne potrawy, a także sprawdzimy co w tych trudnych czasach słychać u flisaków. Obędą się również warsztaty plastyczne dla dzieci.

info: Konstanciński Dom Kultury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię