Uratowali dokumenty i pieniądze

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gdyby nie pomoc strażaków, kobieta mogłaby mieć poważne problemy...

 

Kolejny przykład, jak ważne dla mieszkańców gminy jest wsparcie straży pożarnej. Pod koniec lutego strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziornie otrzymali dosyć nietypowe zgłoszenie. Jednostka została wysłana na ulicę Narożną, gdzie pewna kobieta przez przypadek wrzuciła do szczelnie zamkniętego pojemnika na odzież używaną torbę z portfelem, w którym znajdowały się dokumenty, karty płatnicze oraz gotówka. Był weekend, więc kobieta nie mogła skontaktować się z firmą, zarządzającą kontenerami. Na szczęście straż szybko poradziła sobie z tą sytuacją, otwierając pojemnik.

– Działania trwały około 20 minut. Na miejscu akcji obecna również policja – poinformowała na swoim profilu na Facebooku jednostka z Jeziorny.

Interwencja oszczędziła kobiecie stresu i problemów.

– Gdyby nie życzliwość i zaangażowanie strażaków, mama opłaciłaby błąd poważnymi problemami i stresem. Jest więc ogromnie wdzięczna strażakom za zrozumienie i pomoc – podziękowała strażakom córka kobiety.

Jak widać, na strażaków zawsze można liczyć w każdej sprawie. W ostatnią sobotę zaś pomagali oni uwolnić się z windy dwóm starszym osobom w Domu Seniora przy ul. Chodkiewicza.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama