Szpital prosi o pomoc

0
1850

Lokalni przedsiębiorcy wspierają personel szpitala św. Anny w Piasecznie. Potrzeby w czasie epidemii są podobne jak w wielu innych placówkach w kraju.

Sytuacja szpitala nie jest łatwa, zwłaszcza od środy 18 marca, kiedy konieczne stało się objęcie kwarantanną Oddziału Chorób Wewnętrznych.

– Błyskawicznie zareagowali lokalni przedsiębiorcy. Personel szpitala otrzymuje ciepłe posiłki, jedna z firm dostarczy nam parawany – relacjonuje Ewelina Górska-Wojton, Kierownik rozwoju usług i sprzedaży szpitala św. Anny w Piasecznie. – Taka postawa bardzo wspiera personel szpitala w tym szczególnie trudnym dla nas okresie. Bardzo za to dziękuję.

Szpital oczywiście chętnie przyjmie pomoc w postaci specjalistycznego zabezpieczenia dla personelu w postaci jednorazowych ubrań roboczych, rękawiczek nitrylowych, gogli wielorazowych czy czapek fizelinowych. Dostęp do tego typu materiałów, również do maseczek jednorazowych zaczyna być coraz trudniejszy. Szpital chętnie przyjmie też środki do dezynfekcji, ściereczki i mopy z microfibry do sprzątania. Oczywiście inne formy pomocy i wsparcia też są mile widziane. Osoby, które chciałyby zaoferować pomoc szpitalowi mogą się kontaktować bezpośrednio z Eweliną Górską-Wojton pod nr telefonu 602 701 946.