Świąteczny Jarmark online

0
989

Gmina zaprasza wystawców na Świąteczny Jarmark online. Lokalni przedsiębiorcy zamiast na straganach, będą mogli zaprezentować swoją ofertę na Facebooku.

Świąteczny Jarmark w Konstancinie-Jeziornie w tym roku przeniesie się do internetu. Władze gminy zaproponowały wystawcom opublikowanie swoich ofert w specjalnie utworzonym wydarzeniu w dniach od 4 do 24 grudnia.

– Będzie to wirtualna platforma do promocji wystawców i ich produktów – świątecznych ozdób, oryginalnych prezentów, ale też tradycyjnych smakołyków, które zazwyczaj można było kupić na jarmarkowych stoiskach – informuje urząd gminy.  – W tych trudnych czasach szczególnie ważne jest wspieranie lokalnych przedsiębiorców, dlatego serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w wirtualnym wydarzeniu konstancińskich restauratorów, artystów, rzemieślników, rękodzielników oraz innych przedsiębiorców chcących przedstawić swoją ofertę świątecznych produktów.

Aby wziąć udział w akcji należy wypełnić dostępny na stronie gminy formularz i przesłać go wraz z kilkoma zdjęciami lub filmem przedstawiającym asortyment na adres: . Gmina czeka na zgłoszenia do 3 grudnia. 

Konkursy i warsztaty online

W wydarzeniu znaleźć będzie można również wirtualne zabawy, kolorowanki i konkursy. Z kolei Konstanciński Dom Kultury zaprosi na warsztaty artystyczne, podczas których wspólnie przygotujemy wspaniałe świąteczne ozdoby i nie tylko.

Nagrody za aktywność

– Zachęcamy również wszystkich mieszkańców, tych małych i tych dużych, do aktywnego współtworzenia konstancińskiego Jarmarku Świątecznego poprzez przesyłanie (na adres e-mail: ) kolęd, piosenek i wierszyków świątecznych w Państwa wykonaniu. Utwory, po naszej akceptacji, zostaną umieszczone na facebookowej scenie i będą mogły być odtwarzane przez wszystkich, którzy zajrzą na nasz jarmark. Wykonania, które otrzymają najwięcej „lajków”, zostaną nagrodzone – zapowiada gmina.

Do wygrania są między innymi leżaki, koce piknikowe, kubki, kalendarze ścienne i książkowe, naturalna konstancińska solanka w butelce, puzzle, koszulki, torby sportowe i zakupowe oraz wiele innych atrakcyjnych upominków.

Czytaj także: Świąteczny kiermasz online

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię