Remont ostatniego fragmentu ul. Dworcowej. Będą utrudnienia

0
748

W poniedziałek i wtorek fragment ul. Dworcowej od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do dworca PKP będzie częściowo nieprzejezdny. Gmina wykona doraźne naprawy nawierzchni.

Jak zapowiadaliśmy pod koniec września, gruntowny remont ostatniego fragmentu ul. Dworcowej odbędzie się nie wcześniej niż w 2023 roku. Aby jednak kierowcy nie musieli czekać tyle czasu na poprawę nawierzchni, gmina zdecydowała się na doraźną naprawę. – W związku z tym, że stan ostatniego odcinka ul. Dworcowej jest kiepski, zdecydowaliśmy, że należy wykonać frezowanie nawierzchni do ul. Sienkiewicza. Poprawimy też przejazd przez tory wąskotorówki – zapowiada wiceburmistrz Robert Widz.

Jak zapowiada magistrat, najbliższe dwa dni upłyną pod znakiem utrudnień w ruchu na ul. Dworcowej na odcinku od ul. Sienkiewicza do al. Lotników. Jednocześnie urzędnicy zapewniają, że pod koniec tygodnia ul. Dworcowa ma być już przejezdna.

Od najbliższej soboty, czyli 16 października, na dawną pętlę przy dworcu wrócą autobusy linii 709. Będzie tu również dojeżdżać lokalna linia L39.

Czytaj również: Siłownia w parku będzie później

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię