Na czterech łapach

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Prezentujemy kolejne aktualności Fundacji Animal Rescue Poland. 

 

17.10. Do Straży Miejskiej w Piasecznie wpłynęło zgłoszenie o rannym wróbelku. Maluszek został przewieziony do azylu dla ptaków.

19.10. Otrzymaliśmy zgłoszenie o bezpańskim kocie, znajdującym się na terenie Józefosławia w rejonie ul. Kameralnej. Kot nie miał czipa. Zachowanie zwierzęcia wskazywało że kot ma dom, zwierzę zostało odwiezione do schroniska. Następnego dnia kicia została odebrana przez właściciela.

22.10. Otrzymaliśmy informację, że po ul. Jana Pawła biegał bezpański pies w typie owczarka. Zwierzę miało czip i wróciło do właściciela.

22.10. Do Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego wpłynęło zgłoszenie dotyczące dwóch padłych dzików w miejscowości Kawęczynek w gminie Konstancin-Jeziorna. O sytuacji powiadomiony został Powiatowy Lekarz Weterynarii w Piasecznie, a miejsce zdarzenia, zgodnie z rejonizacją, zostało przekazane do zabezpieczenia Straży Miejskiej Konstancin-Jeziorna.

Fundacja Animal Rescue Poland w najbliższym czasie rozpocznie kontrolę warunków bytowych zwierząt na terenie powiatu piaseczyńskiego. Kontrola ma na celu poprawę warunków, w jakich mieszkańcy powiatu trzymają zwierzęta domowe i gospodarskie w okresie zimowym.

Widzisz krzywdę zwierząt – zadzwoń pod całodobowy nr 22 350 66 91

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama