Mistrzowska Wiktoria Dąbrowska nagrodzona przez burmistrza

0
335

Mistrzyni Europy w jeździe na rolkach została uhonorowana przez władze Konstancina-Jeziorny. Wiktoria Dąbrowska zdradziła swoje marzenia.

Podczas sesji w dniu 8 września burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna uhonorował Wiktorię Dąbrowską, podwójną mistrzynię Europy w jeździe szybkiej na rolkach. 15-latka, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Zryw w Słomczynie odnosi sukces za sukcesem. Burmistrz Kazimierz Jańczuk pogratulował jej międzynarodowego sukcesu i podziękował za promocję gminy na arenach krajowych i zagranicznych.

– Dwa złote medale, zdobyte dzięki talentowi wspartemu ciężką pracą, przyniosły chlubę całej konstancińskiej społeczności – przyznał. – Doceniamy wytrwałość, trud i poświęcenie włożone w realizację założonych celów – podkreślił.
W dowód uznania Kazimierz Jańczuk i Agata Wilczek, przewodnicząca Rady Miejskiej, wręczyli zawodniczce UKS Zryw w Słomczynie list gratulacyjny, nagrodę rzeczową i bukiety kwiatów. Słowa uznania samorządowcy skierowali również do Bożeny Goss, trenerki młodej sportsmenki, oraz mamy medalistki – Anety Dąbrowskiej. Obie panie również otrzymały upominki i kwiaty.

Wiktoria Dąbrowska jest absolwentką Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie, a od września uczennicą Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Konstancinie-Jeziornie.

– Nastolatka mierzy wysoko i nie ma zamiaru spocząć na laurach. Jej największym sportowym marzeniem jest udział w igrzyskach olimpijskich i zdobycie na nich miejsca na podium – czytamy w komunikacie gminy.

Czytaj również: Wiktoria Dąbrowska Mistrzynią Europy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię