Kronika Fundacji Animal Rescue Poland Fot. Animal Rescue Poland

Kronika Fundacji Animal Rescue Poland

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W okresie ostatnich dwóch tygodni Animal Rescue Poland wykonało 41 interwencji, w tym 10 kontroli warunków utrzymania zwierząt.

 

24.10. – otrzymaliśmy zgłoszenie z Zalesia Dolnego o kunie, której głowa utknęła w puszce po konserwie. Zwierzę przed naszym przyjazdem samo się uwolniło i uciekło.

26.10. – Otrzymaliśmy od Straży Miejskiej w Piasecznie zgłoszenie o znalezionym na ul.Grochowskiego bezpańskim psie. Psa znalazł zgłaszający, który czekał na nas na miejscu. Mały psiak, zaniedbany i bardzo wychudzony, został odwieziony do schroniska na Paluchu. Nie miał czipa.

31.10. – od Policji w Lesznowoli otrzymaliśmy zgłoszenie do potrąconej sarny. Niestety mimo szybkiego przyjazdu na miejsce, sarna była już martwa.

 01.11. – od Straży Miejskiej w Piasecznie otrzymaliśmy zgłoszenie o kocie błąkającym się obok cmentarza przy ul. Julianowskiej. Kociak nie miał czipa. Został przewieziony do schroniska na Paluchu.

02.11. – godz. 14:20 otrzymaliśmy zgłoszenie od Policji w Lesznowoli o dwóch psach biegających po Al. Krakowskiej. Zwierzęta nie miały czipów. Zostały przewiezione do lecznicy weterynaryjnej, która współpracuje z gminą.

03.11. – działając na podstawie podpisanego porozumienia z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie, otrzymaliśmy prośbę o kontrolę warunków przetrzymywania psa w Mysiadle. Nie stwierdzono nieprawidłowości.

03.11. – otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąconym psie w miejscowości Henryków-Urocze. Psiak w stanie stabilnym został przewieziony do Schroniska na Paluchu. Niestety nie miał czipa.

 

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama