Kolejne centrum handlowe

0
5613

Między Chyliczkami a Konstancinem – Jeziorną powstaje park handlowy. Skrzyżowanie ulic Pułaskiego i Śniadecki ma z tej okazji zostać przebudowane.

Park handlowy Konstancin o całkowitej powierzchni 2255 m2 powstaje na rogu ulic Pułaskiego i Śniadeckich. Jak dowiedzieliśmy się u inwestora planowany na grudzień termin otwarcia obiektu nadal jest aktualny. Solda Invest oferuje najemcom 13 lokali o powierzchniach od 50 do 692 m2. Na terenie inwestycji mają powstać 63 miejsca parkingowe.

– Głównymi najemcami będą Pepco, Rossman i KIK – informuje Michał Bienias, który zajmuje się komercjalizacją inwestycji. – Będą też inne sklepy sieciowe o mniejszej powierzchni.

Na sąsiedniej działce z kolei swój sklep postawi Lidl. Ta inwestycja ma się rozpocząć w październiku, a pierwsi klienci mają się pojawić w sklepie w maju przyszłego roku. Jeśli chodzi o dojazd do nowych inwestycji, to jak zapewnił Michał Bienias, skrzyżowanie zostanie przebudowane tak, by pojawił się lewoskręt w ul. Pułaskiego od strony Konstancina-Jeziorny. Inwestorzy mają również wyłożyć środki na przebudowę ulicy Śniadeckich. Zadanie to ma zrealizować gmina Konstancin-Jeziorna.