Dziura za dziurą

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ta droga z całą pewnością nie jest wizytówką gminy...

W okolicach Tabity w Skolimowie od ulicy Długiej odchodzi droga, której końcowy odcinek przyprawia kierowców o zawrót głowy. Mieszkańcy nie żyją tam w luksusie, a dodatkowo codziennie muszą uważać, żeby nie zniszczyć sobie auta. Ulica Słowicza w Konstancinie-Jeziornie ma jedną z najgorszych nawierzchni w naszym powiecie. Można powiedzieć, że dziura w drodze goni dziurę.

– Wstyd dla naszej gminy i nieprzyzwoitość, że pozwalamy i każemy mieszkańcom w naszej gminie dojeżdżać do swoich posesji w takich warunkach. Wyrównanie drogi dwa razy w roku czy też położenie nakładki asfaltowej to naprawdę niewielkie finansowo zadanie, w zupełności do udźwignięcia przez naszą gminę – napisał na swoim profilu na Facebooku radny Konstancina-Jeziorny Tomasz Nowicki, który podjął temat ulicy Słowiczej na ostatniej sesji rady miejskiej.

Wygląda na to, że uda się zaradzić tej sytuacji.

– Dzisiaj na sesji pokazałem burmistrzom i radnym te zdjęcia i złożyłem wniosek o doprowadzenie tej drogi do należytego stanu. Radni jednogłośnie poparli mój wniosek. Sprawę będę monitorował – poinformował w środę radny.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama