Dzieci w czasie epidemii – Akademia Czujnego Rodzica online

0
428

Jak zadbać o dzieci w czasie epidemii? W środę, 9 września zapraszamy ciekawych na kolejną odsłonę Akademii Czujnego Rodzica, organizowaną przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie.

Nowy rok szkolny budzi wiele niewiadomych dla dzieci oraz rodziców. To dlatego tym razem tematem spotkania Akademii Czujnego Rodzica będzie bezpieczeństwo dzieci w szkołach i przedszkolach w czasie epidemii. Pierwsza odsłona cyklu odbyła się w kwietniu ubiegłego roku i cieszyła się ogromną popularnością wśród pedagogów, psychologów, nauczycieli oraz rodziców. Podczas pandemii spotkania zaczęły odbywać się online i tak będzie również tym razem, dlatego liczba miejsc jest nieograniczona.

Odpowiedzi na nurtujące pytania

Wszyscy zastanawiamy się, czy funkcjonowanie placówek oświatowych w trwającym wciąż stanie epidemii jest bezpieczne. Każda rzecz budzi niepewność, więc zadajemy sobie mnóstwo pytań. Czy otwarcie szkół w formie stacjonarnej nie spowoduje kolejnej zbiorowej kwarantanny? Szczepić się na grypę czy nie? Czy katar to też choroba i czy można przyprowadzić dziecko z katarem do szkoły i przedszkola? Akademia Czujnego Rodzica chce pomóc rodzicom w znalezieniu odpowiedzi na te pytania. Dlatego na ich temat podczas spotkania wypowie się dr n. med. Aleksandra Piotrowska, która jako pediatra pracuje już prawie 20 lat. Pytania do eksperta można kierować na adres mailowy:

Jak zadbać o dzieci w czasie epidemii? W środę, 9 września serdecznie zapraszamy ciekawych na kolejną odsłonę Akademii Czujnego Rodzica, organizowaną przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie.

Jak dołączyć do spotkania?

Starostwo zaprasza rodziców i wszystkich zainteresowanych 9 września 2020 r. (środa) o godzinie 18 na kanał powiatu piaseczyńskiego na youtube. Tym razem na spotkanie nie obowiązują zapisy, a przewidziany czas trwania to 1 h. Oto link do kanału YT na którym odbędzie się transmisja: https://www.youtube.com/channel/UCxb6QunHNmMuKM-Qg3vJKug

Czytaj więcej: COVID-19 w CEM. Zmiany w organizacji zajęć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię