Bezpieczne zakupy w outlecie

0
2510

Designer Outlet Warszawa rozpoczął działalność po przerwie związanej z epidemią i rządowymi obostrzeniami.

W dniu 4 maja outlet przy ul. Energetycznej ponownie otworzył drzwo dla klientów.  Jak zapewniają przedstawiciele ROS Retail Outlet Shopping, który zarządza centrum, w obecnej sytuacji spowodowanej pandemią COVID-19 zdrowie klientów i pracowników stanowi dla zarządu centrów największą wartość.

– Po kilkutygodniowym wyłączeniu z życia społecznego Designer Outlet Warszawa szeroko otwiera drzwi dla stęsknionych mieszkańców Mazowsza – czytamy w komunikacie prasowym. Jednak nowa rzeczywistość wymagała wprowadzenia wielu zmian w funkcjonowaniu centrum zapewniających bezpieczeństwo zarówno kupującym jak i pracownikom. To przede wszystkim pełna i przejrzysta nawigacja jak bezpiecznie poruszać się po centrum, na co zwrócić uwagę, by nie narażając zdrowia czerpać przyjemność z zakupów.

– Długo czekaliśmy na możliwość powrotu klientów do centrum. Jednak mając na uwadze fakt, że nadal funkcjonujemy w trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii wprowadziliśmy zasady zapewniające bezpieczeństwo naszym gościom w trakcie zakupów – tłumaczy dyrektor Designer Outlet Warszawa Katarzyna Ciemińska. W związku z tym centrum dostosowuje swoje działania do wytycznych Rady Ministrów. Co czeka klienta po przekroczeniu progu Designer Outlet Warszawa?

Na wszystkich nośnikach w centrum informujemy o zasadach bezpieczeństwa, m.in. konieczności zasłaniania ust i nosa, zachowywaniu dystansu min. 2 metrów, ograniczonej liczbie osób w butikach, częstym myciu rąk i korzystania ze stacji do dezynfekcji, które udostępniliśmy w częściach wspólnych centrum. W razie, gdyby ktoś zapomniał o zabraniu własnej maseczki, można ją kupić w wybranych salonach i automatach. Co ważne, zwiększyliśmy częstotliwość sprzątania i dezynfekcji toalet, części wspólnych oraz pozostałych powierzchni z ekranami dotykowymi (m.in. bankomaty, automaty)dodaje dyrektor.

Podwyższone standardy pracy obiektu, wprowadzenie odpowiednich procedur dla personelu oraz obsługi w sklepach mają sprawić, że klienci odwiedzając centra mogą czuć się swobodnie i bezpiecznie, a zakupy będą przyjemnością.

Centrum Designer Outlet Warszawa zaprasza w skróconych godzinach otwarcia od poniedziałku do soboty 10.00 – 21.00 odwiedzający mogą spodziewać się wielu ciekawych ofert i promocji. Informacje na temat godzin otwarcia i zaleceń dotyczących bezpieczeństwa można również znaleźć w Internecie na stronach centrum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię