Zatrzymani w związku ze znalezieniem zwłok

0
31065

Policja zatrzymała dziś 6 osób w związku z odnalezionymi w niedzielę na Łąkach Oborskich zwłokami kobiety.

Jak dowiedzieliśmy się przed chwilą do sprawy związanej z odnalezionym w Konstancinie-Jeziornie ciałem kobiety policja zatrzymała dziś 6 osób. W zatrzymaniu brali udział policjanci z Piaseczna, Konstancina-Jeziorny oraz Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji.

-Czynności trwały od momentu odnalezienia ciała. Zatrzymane osoby mają złożyć wyjaśnienia w sprawie okoliczności związanych ze zdarzeniem – informuje nadkom. Jarosław Sawicki, rzecznik piaseczyńskiej komendy. – Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

Przypomnijmy. W niedzielę 26 kwietnia po godzinie 14.00 jeden ze spacerowiczów znalazł na Łąkach Oborskich w Konstancinie-Jeziornie fragment ludzkiego ciała częściowo przykryty liśćmi. Na miejscu zdarzenia oprócz policji pojawiła się również straż pożarna, technicy kryminalistyczni i prokurator.

Jedyne, co dotąd ujawniła policja, to fakt, że było to ciało kobiety. Jej tożsamość nie została ujawniona. W mediach społecznościowych pojawiły się plotki, że ofiarą jest nastolatka z Piaseczna, która zaginęła w lutym br.  Policja tych informacji dotychczas oficjalnie nie potwierdziła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię