Zwycięstwa przed wiosną

103

Po sparingowej porażce z Polonią Warszawa nadszedł czas na święcenie triumfów.

Piłkarze IV-ligowego MKS Piaseczno ciężko pracują przed rundą wiosenną obecnego sezonu. Pierwszy mecz towarzyski z wyżej notowanym rywalem – Polonią Warszawa – zakończył się porażką 0:1, ale w następnych meczach udało się już odnieść dwa zwycięstwa. Strzelonych bramek nie brakowało.

W starciu z Mazowszem Grójec piasecznianie okazali się lepsi o jednego gola. Dynamiczny mecz zakończył się wynikiem 3:2, a na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Zbigniew Obłuski i raz Egipcjanin Moatasem Aziz. Bramki dla Mazowsza zdobył zaś Jakub Derewicz.

Jeszcze bardziej okazały wynik padł w meczu z Wilgą Garwolin. Ligowi rywale Piaseczna zajmują obecnie 8 miejsce w tabeli, czyli 3 lokaty za MKS-em, ale w tym starciu o wiele lepiej zaprezentowała się ekipa trenera Igora Gołaszewskiego. Od samego początku przeważało Piaseczno – po kilku minutach mogło być już 1:0, ale Konrad Wojtkielewicz uderzył ponad poprzeczkę. Chwilę później po zagraniu Kamila Ziemnickiego rywale wbili piłkę do własnej bramki. Na 2:0 podwyższył będący w sytuacji sam na sam Bartosz Orłowski, a trzecią bramkę dołożył Zbigniew Obłuski. Ten sam zawodnik jeszcze w pierwszej połowie asystował Orłowskiemu i mieliśmy 4:0. W drugiej połowie kolejne bramki strzelili: Obłuski oraz Dylan Cetra i mecz zakończył się wynikiem 6:0.

Kolejny mecz towarzyski Piaseczna odbędzie się 6 lutego o godzinie 18.30, a przeciwnikiem będzie KS Warka.