Zwycięstwa na inaugurację

0
131

W swoim pierwszym meczu tenisiści stołowi z Piaseczna pokonali 10:0 ekipę z Nadarzyna. Zwycięstwa zanotowali również reprezentanci UKS Budowlani Góra Kalwaria.

W miniony weekend rozpoczęły się rozgrywki V ligi tenisa stołowego. W pierwszym spotkaniu ligowym bardzo dobrze wypadli też tenisiści stołowi z klubu UKS Return Piaseczno.

Zawodnicy z Piaseczna pokonali aż 10:0 czwarty zespół MUKS Start Spalona Mleczarnia Nadarzyn.

– Nasi zawodnicy wygrali 10:0, tracąc zaledwie jednego seta. Miejmy nadzieję, że w kolejnych meczach zespół utrzyma zwycięską passę. W zespole po 2,5 pkt zdobyli Krzysztof Bieniek, Mateusz Burakowski, Rafał Hresiukiewicz i Igor Murasicki – informuje UKS Return Piaseczno.

W grupie B na zwycięstwo musi poczekać trzeci zespół Returnu. Nie udało im się wygrać niedzielnego starcia ze Spartą Nasielsk, która zakończyła mecz swoim zwycięstwem 8:3.

UKS Budowlani z podwójną zdobyczą

W piątej lidze zmagania w ping-pongu zaczęli także reprezentanci UKS Budowlani Góra Kalwaria. Drugi zespół pojechał do Puszczy Mariańskiej, by zmierzyć się z Pumą. Mecz zakończył się pewną wygraną Budowlanych.

– Spotkanie od początku zostało przez nas zdominowane, co potwierdzają cztery wygrane single, w których straciliśmy tylko jednego seta. Deble zagraliśmy na remis, a w kolejnych singlach oddaliśmy rywalom tylko jeden punkt. Ostatecznie Puma została poskromiona wynikiem 8:2 – relacjonuje klub.

Punkty zdobyli: Wiktor Ziemiański – 2,5 pkt, Kacper Olczak – 2,5 pkt, Kamil Wojtynski – 2 pkt i Cezary Dębski – 1,5 pkt.

Więcej emocji było w spotkaniu trzeciej ekipy z MB Motor Ząbki. Gra toczyła się punkt za punkt, aż do stanu 5-5. Finalnie Budowlani wygrali 8:5.

Zdobywcy punktów: Zenon Klimek – 2 pkt, Zbigniew Skrzypczak – 2 pkt, Michał Markowski –1,5 pkt, Zbigniew Perzyna – 1,5 pkt i Paweł Kowal – 1pkt.

Czytaj również: UKS Return ze srebrem mistrzostw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię