Zwycięska Korona

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Reprezentanci Góry Kalwarii pokonali w finale zespół ze Słupna.

W niedzielę 3 grudnia w hali w Łazach odbył się Halowy Turniej Orlików „Torneo Mazowieckie Łazy 2017” o Puchar Wójt Lesznowoli. Zawody rozgrywane były w ramach w ramach Ogólnopolskiego Programu „Piłkarski Laur”, jego organizatorami byli KS KR Sport oraz firma Colloseum Marketing Sport. Dziesięć drużyn z rocznika 2008 rywalizowało w dwóch grupach. W turnieju najlepsi okazali się młodzi gracze Korony Góra Kalwaria.

„Koroniarze” pojawili się w następującym składzie: Mateusz Nowicki-Skrzypczak, Szymon Parol, Kacper Grudziński, Igor Maciąg, Kuba Zaremba, Krystian Kuźniewski, Kacper Borowski, Piotr Wojtkowiak i Mikołaj Cebulski. W drodze do finału piłkarze z Góry Kalwarii pokonali: Warszawską Akademię Futbolu Warszawa (3:1), MUKS Julianów (1:0), LKS Chlebnię (1:0), drużynę chłopaków KS KR Sport Iwiczna (1:0), a w półfinale wygrali 2:1 z Gwardią Warszawa. W meczu o pierwsze miejsce Korona zwyciężyła z ekipą KS Soccer Słupno.

Z innych drużyn powiatu piaseczyńskiego, szóste miejsce zajęła Sparta Jazgarzew, siódme dziewczynki z Iwicznej, tuż za którymi byli chłopcy z tego samego klubu. Ostatnią lokatę zajął MUKS Julianów.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kacper Grudziński z Korony, najlepszym bramkarzem Maja Majewska z Iwicznej, trofeum dla króla strzelców powędrowało zaś do Mateusza Talarka z Gwardii Warszawa. Doceniono również szkoleniowca Korony Mariusza Kochańskiego, najlepszego trenera na tej imprezie.

Reklama

Strona społecznościowa

Reklama

Reklama