Znakomity finisz

0
507

Piłkarki z Piaseczna we wspaniałym stylu zakończyły rozgrywki IV ligi.

Ostatnie tygodnie były niezwykle udane dla zawodniczek drużyny KS Gosirki Piaseczno, które obecnie występują na boiskach IV ligi w piłce nożnej kobiet. 11 maja reprezentantki Piaseczna pokonały 3:2 Vulcan Wólkę Mlądzką. Później przytrafiła im się porażka 1:7 z najlepszą ekipą ligi, Jantarem Ostrołęka, ale w kolejnych spotkaniach ich gra była już tylko bardzo dobra.

Na własnym stadionie Gosirki rozbiły Pogoń Siedlce aż… 24:0. Następnie Piaseczno znów obyło się bez punktów, choć po wyrównanej walce – przegrana 4:6 na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Mazowiecki. Czerwiec rozpoczął się już od zwycięstwa 6:2 z KS Wilanów, a niedługo potem z kolei nadeszła wygrana 3:1 z rezerwami KS Raszyn i 7:2 z Vulcanem. Dobra passa została podtrzymana w miniony weekend, kiedy Gosirki zmierzyły się w Piasecznie z ekipą FUKS Pułtusk – spotkanie z zespołem z czołówki zakończyło się bezbramkowym remisem.

Gosirki Piaseczno zdobyły łącznie w 18 ligowych meczach 25 punktów, strzelając 68 bramek przy 44 straconych. Ten wynik dał im 6. miejsce w tabeli IV ligi. Dobra postawa zawodniczek zostaje dostrzegana wyżej – niedawno Aleksandra Tokaj otrzymała powołanie na zgrupowanie Reprezentacji Polski U-15.

Gratulujemy dobrych wyników i czekamy na jeszcze lepsze rezultaty w nowym sezonie.

Czytaj również: Jest w brass-bandach duża siła!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Podaj swoje imię